Завантаження сторінки: Оголошення про конкурс...
Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства оголошує конкурс на заміщення вакантних посад провідного спеціаліста відділу лісових ресурсів, технічного забезпечення та охорони праці, головного спеціаліста-юрисконсульта сектору кадрів.
Основні вимоги до кандидатів:
  • громадянство України;
  • вища освiта вiдповiдного професiйного спрямування за освiтньо-квалiфiкацiйним рiвнем магiстра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом у державнiй службiна посаді спеціаліста І категорії не менше 2 років або стаж роботи за фахом в iнших сферах не менше 3 років – для кандидатів на посади провідного спеціаліста відділу лісових ресурсів, технічного забезпечення та охорони праці;
  • стаж роботи за фахом у державнiй службiв сфері правової діяльності на посаді провідного спеціаліста не менше 3 років або в сфері правової діяльності на посаді провідного спеціаліста на державних підприємствах не менше 5 років – для кандидатів на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта сектору кадрів.
  • володіння державною мовою, володіння ПК на рівні користувача.
Для участі у конкурсі необхідно подати до сектору кадрів управління письмову заяву на ім’я голови конкурсної комісії, заповнену особову картку (форма П-2ДС), дві фотокартки розміром 4х6, копії документів про освіту, копію паспорта (місце реєстрації), копію військового квитка, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за попередній рік.
Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів із дня публікації оголошення за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 41.
Інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, переліку документів, які необхідно надати, надається кадровою службою зател. 22-49-42.