Завантаження новин...

Весняна толока у ДП "Зарічанський лісгосп"

Весняну толоку з прибирання лісу та довколишніх територій провели працівники державного підприємства «Зарічанське лісове господарство». Прибирати довколишню територію у них є доброю традицією, оскільки до подібних робіт лісівники долучаються кожного року, таким чином подаючи гарний приклад іншим.
Засмічення лісів - проблема, з якою лісівникам самостійно боротися стає дедалі важче. Із-за низької побутової культури люди виносять та вивозять побутове сміття, всілякий непотріб в ліси, лісосмуги, які розташовані поблизу населених пунктів, та часто просто влаштовують стихійні звалища вздовж автодоріг. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про недопустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами та притягнення до адміністративної відповідальності, люди продовжують вивозити сміття в ліс. 
ДП «Зарічанський лісгосп» нагадує про відповідальність за засмічення лісів відходами, статтею 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності в вигляді накладення адміністративного штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (425-850 гривень) та на посадових осіб від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 гривень).
Пам’ятайте, що чисте довкілля – це здоров’я наших людей.
Ліс – не смітник! Він має бути чистим. Це – відповідальність кожної людини.