Завантаження новин...

Прес-служба ДП "Городницький лісгосп"

Провідний інженер лісового господарства ДП "Городницький лісгосп" Віктор Федорович розповів цікаві факти про дерева.

Цілюща сила дерев відома давним-давно. Їх біополе надає благотворний вплив на людину, заряджає її енергією здоров’я, добра і гарного настрою. Тому, гуляючи в лісі, частіше торкайтеся до дерев, подумки розмовляйте з ними, і незабаром ви відчуєте поліпшення самопочуття, приплив позитивної енергії, внутрішнє полегшення і гармонію. Але, при цьому, дуже важливо знайти саме своє дерево — тоді ефект від спілкування буде у багато разів вище.
Які ж дерева дають і забирають енергію
Осика і тополя
Сильні по своїй енергетиці дерева. Вони заспокоюють,але знаходитися довгий час біля цих дерев не рекомендується. Через деякий час можна відчути втому і розбитість, не тільки фізичну, але і моральну.
Модрина
Перший помічник при нервових розладах. Людям, які страждають на депресію, в першу чергу потрібно здійснювати піші прогулянки там, де ростуть модрини. Дерево наповнює оптимізмом, віддаючи свою енергію людині. Модрина має сильну протизапальну дію, тому це дерево рекомендується людям, які хворіють на грип або застудами.
Береза
Ніжна береза забирає у людини будь-які хвороби, свого роду дерево — лікар. Береза є потужним джерелом енергії, дає життєві сили, здавалося б, навіть при найважчих захворюваннях. Береза іонізує повітря навколо себе, допомагає при грипі, нежитю та при бронхолегеневих захворюваннях.
Далі буде............))))))))))))