Завантаження новин...

На Народиччині стартувала акція «Озелення планети»

За доброю традицією з настанням весни та сприятливих погодних умов  лісівники активно долучаються до  Всеукраїнської акції «Озелення планети». 
Організатори проекту – український благодійний фонд “Озеленення України”, Міністерство закордонних справ України, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України та Державне агентство лісових ресурсів України.
Лісівники  підготували ділянку в  Давидківському лісництві кв. 31 вид. 18.1 на площі 2,6 га,  де спільними зусиллями було  висаджено 11,5 тис. сіянців сосни звичайної та 3,1 тис. дуба звичайного. Посадка проводилася за схемою змішування 4 рядів соснових сіянців та 1 ряд дуба звичайного. Весь посадковий матеріал вирощений власноруч у теплицях та відповідає всім стандартам. 
Перед тим як розпочати акцію головний лісничий Віталій Кроль та начальник лісового відділу Тетяна Таргонська провели інструктаж  з посадки лісу, після чого всі активно приступили до висадки молодих дерев. 
До акції долучилися представники Державної екологічної інспекції України та Поліського округу, Громадська організація відродження і захист Полісся, Коростенське телебачення, Природний заповідник «Древлянський», голова ОТГ Лідія Бученко, представники громади, працівники ДСНС, ЗМІ та інші.
«Сьогодні ми гідно працюємо для майбутніх поколінь. Дуже приємно зустрічати на нашій землі тих людей, які небайдужі до лісу. – зазначив директор ДП «Народицький спецлісгосп» Руслан Антонюк. - Сьогодні наше основне завдання - це  дати нове життя лісові».