Завантаження новин...

Лісівники Ємільчинщини створюють ліси разом із громадами

В ДП «Ємільчинський лісгосп» продовжується акція «Створюємо ліси разом». Не баримося, бо весняна погода мінлива, тому по-максимуму використовуємо сонячні дні і вже, на сьогоднішній день, посадили 150 гектарів молодого лісу.
Весна для працівників лісового господарства - це відповідальна і насичена пора, адже, окрім охорони лісу, проведення повсякденних лісогосподарських заходів, активізується дуже важливий напрямок діяльності - посадка лісових культур. Дати нове життя лісові – створити нові насадження – основне споконвічне завдання працівників лісової галузі.
Бажаючі земляки - вчора, надзвичайно гарного і теплого дня, мали змогу прийняти участь у посадці лісових культур на території двох лісництв - Жужельського та Королівського.
Лісівники лісництв заздалегідь підготували локації - лісові ділянки, площею 1,1 та 0,9 га, на яких під кінець дня було висаджено близько 14 000 саджанців сосни.
Перед початком роботи інженер лісових культур Віктор Глод ознайомив учасників Акції з метою її проведення та розповів про нелегку лісівничу працю, необхідність берегти і примножувати зелені багатства краю. 
Працівники Королівського лісництва, яке очолює молодий, енергійний лісничий Василь Гуславський проінструктували присутніх гостей з техніки безпеки та поділилися своїм досвідом в лісовідновленні. Всі дружньо, весело та енергійно взялися до справи.
Дякував за старання своїм новим помічникам, лісничий Жужельського лісництва Григорій Дідус та запрошував усіх, хто садив ліс, завітати сюди через роки, щоб побачити, як тягнуться до сонця стрункі та могутні сосни, які сьогодні з легкістю можна вмістити в долоню.
Про майбутнє можна мріяти, але краще творити майбутнє власними руками.