Завантаження новин...

Ліс – не смітник

Озброївшись рукавичками та мішками для сміття, лісова охорона взялася до роботи.
Зовсім нещодавно, в грудні, було презентовано новий рекреаційний пункт в Гартівському лісництві - урочище "Маляр". Всі захоплювались оперативністю будівництва, відпочивали і насолоджувались природою.
Проте вже цього тижня, на території рекреаційного пункту, власними силами лісової охорони довелося організувати прибирання від сміття.
Щороку, навесні, кожен дивується та обурюється через засмічення лісів, доріг та лісових галявин. Купи пластику, скло, пляшки, бляшанки та інший усілякий непотріб після сходження снігового покриву вражають своїми об’ємами. 
Забруднення лісів – проблема, з якою лісівникам боротися стає дедалі важче та яка не втрачає свою актуальність, особливо зараз з початком перших теплих днів, в які люди приїздять до лісу на відпочинок.
До відома, відповідно до ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення, засмічення лісів відходами тягне за собою накладення штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Шануйте чужу працю та свою гідність - не засмічуйте лісів!