Завантаження новин...

Лебідь в пастці

Працівниками ДП "Ємільчинський лісгосп" було врятовано лебедя на річці Уборть.
Святкове надвечір'я 7 квітня перервав дзвінок, з телефону почувся стурбований голос, який приніс невтішну звістку - лебідь в пастці. Не втрачаючи жодної хвилини, на допомогу поспішили директор Дідус Олег Якович, районний мисливствознавець Олександр Дорошук та інженер лісового господарства Анатолій Мосійчук.
Коли прибули на  місце події, побачили - лебідь лапою втрапив у капкан і не міг вибратися самотужки. Конструкція пастки така, що кожен рух приносив біль птаху і все більше знерухомлював його. Поблизу стурбовано кружляла його лебідка, а здалеку вже виднілись собаки...
Оцінивши ситуацію,чоловіки прийнялися до роботи - швидко, щоб мінімізувати стрес, накрили сіткою і впевненими, але обережними рухами визволили птаха. Після цього ретельно оглянули лебедя - окрім злегка пораненого краю лапи, він залишився цілим, тому було прийнято рішення відпустити його.
Птах поволі, але впевнено вирушив до своєї половинки і вони разом закружляли по Уборті.
Про своє містечко писати найлегше, бо ти його знаєш. Про своє містечко писати найтяжче, бо ти його знаєш. Залишається тільки здогадуватись, хто зважився на таке варварство?
Невже, в когось із земляків таке скам'яніле серце? Як можна не тішитись і не цінувати таку красу? Хіба можна забути, коли на набережну, як на паломництво краси, збирались діти з усього району?
В такий нелегкий період необхідно не тільки  нон-стоп слідкувати за новинами та негативною статистикою, а наповнювати свій внутрішній світ та думки позитивом,  чимось гарним та світлим, і одним із джерел такої енергії є - природа!
Бережіть себе і творіння природи!
Незважаючи на все, залишаймось людьми!!!