Завантаження новин...

ДП "Зарічанський лісгосп" долучився до акції "Озеленення планети"

Державне підприємство «Зарічанське лісове господарство» долучилось до всеукраїнського проєкту «Озеленення планети». Під час проєкту було висаджено 11,2 тис. шт.. садивного матеріалу, в тому числі сосна, дуб та ін. Окрім працівників підприємства до участі в акції долучились представники громадських організацій, представники органів влади. 
Ціль проєкту «Озеленення планети» – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Основна мета — відновлення екосистеми землі і об'єднання людей довкола цієї теми. 
Не секрет, що молоді дерева поглинають набагато більше вуглекислого газу та, відповідно, виділяють більше кисню. Навіть 1 мільйон висаджених дерев, це не великий, але такий важливий внесок заради того, аби збільшити обсяги поглинання вуглекислого газу, який є рушієм глобального потепління.
Погіршення стану лісів в Україні сьогодні є однією з найбільших екологічних катастроф. Вирубка лісів значно підвищує ризики повеней та паводків, відповідно, погіршується якість ґрунту та родючість.
Головним завданням акції є зробити планету зеленішою та стійкішою до кліматичних змін, сприяти у висадженні парків та алей протягом року За допомогою таких проектів міжнародні країни звертають увагу на наші міста, інвестиції в них. Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Ми черпаємо з природи всі багатства. Її краса й велич залишаються нашим головним скарбом.