Завантаження новин...

Аукціон

Огляд лісопродукції на верхніх складах пропонується провести 16 квітня 2021 року. За результатами проведеного огляду відбудеться аукціон з використанням електронної торгової системи ТБ «ЖИТОМИРСЬКІ ТОРГИ». Інформація щодо участі в аукціоні буде розміщена на офіційному сайті організатора - tbzt.com.ua
ДП “СЛОВЕЧАНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» планує провести аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі ІІ кварталу 2021 року із попереднім оглядом лісопродукції на верхніх складах, а саме:
ВЕРХНІЙ СКЛАД ГОРОДЕЦЬКОГО ЛІСНИЦТВА: лісоматеріали круглі (сосна), клас якості – В,С,D, довжина 3-4 м, загальний об’єм сировини яка запропонована до попереднього огляду: 20 м.куб. за серединним діаметром.
ВЕРХНІЙ СКЛАД МОЖАРІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА: лісоматеріали круглі (сосна), клас якості –В,С,D, довжина 3-4 м, загальний об’єм сировини яка запропонована до попереднього огляду: 20 м.куб. за серединним діаметроМ.
ВЕРХНІЙ СКЛАД СИРНИЦЬКОГО ЛІСНИЦТВА: лісоматеріали круглі (сосна), клас якості – В,С,D, ДОВЖИНА 3-4 М, загальний об’єм сировини яка запропонована до попереднього огляду: 20 м.куб. за серединним діаметром.
ВЕРХНІЙ СКЛАД НАГОРЯНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА: лісоматеріали круглі (сосна), клас якості –  В,С,D, довжина 3-4 м, загальний об’єм сировини яка запропонована до попереднього огляду: 20 м.куб. за серединним діаметром.
ВЕРХНІЙ СКЛАД УСІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА: лісоматеріали круглі (сосна), клас якості – В,С,D, довжина 3-4 м, загальний об’єм сировини яка запропонована до попереднього огляду: 20 м.куб. за серединним діаметром.
ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В ПОПЕРЕДНЬОМУ ОГЛЯДІ ТА ПОДАЛЬШОМУ АУКЦІОНІ.