Завантаження новин...

В лісових масивах ДП "Житомирське ЛГ" проводяться роботи по запобіганню пожежам!!!

З першими променями весняного сонця, відбувається  швидке підняття температури повітря. При відсутності опадів різко зростає клас пожежної небезпеки.
Тому, лісовою охороною ДП «Житомирський лісгосп» розпочато проведення робіт з охорони лісових масивів  від пожеж. Станом на 15.03.2020року вже створено 20 км нових протипожежних смуг, проведено поновлення за минулорічними смугами протяжністю 40км, перекрито шлагбаумами та перекопано 120 позапланових доріг, виставлено 80 одиниць знаків та аншлагів на протипожежну тематику.
З метою своєчасного виявлення випадків загорянь та їх ліквідації  підприємством сформовано спеціальні оперативні рейдові бригади, які спільно з представниками поліції забезпечують патрулювання лісових масивів.
Також нагадуємо, що за порушення вимог пожежної безпеки в лісах -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки в лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п’ятнадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.