Завантаження новин...

Співпраця лісівників з місцевими громадами

Житомирські лісівники при взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації забезпечують прозорість та відкритість діяльності підприємства, висвітлення основних  аспектів роботи. Підприємство активно співпрацює з територіальними громадами зони своєї діяльності. Зустрічі лісової охорони лісгоспу з представниками громад є постійними. Лісоохоронці доносять населенню зони діяльності лісгоспу позицію лісівників, розповідають про напрямки роботи лісогосподарського підприємства, вислуховують бачення громадськості з тих чи інших питань.

 

Так, головний лісничий підприємства Сергій Дубницький та лісничий Тригірського лісництва Валерій Іщук взяли участь в VI черговій сесії Тетерівської сільської ради Житомирського району. Лісівники проінформували місцеву громаду про діяльність підприємства в цілому та вкотре наголосили про відповідальне ставлення кожного громадянина до зеленого скарбу нашого краю. Саме людська недбалість є основною причиною виникнення лісових пожеж, а також засмічення лісових масивів побутовим сміттям теж завдяки несвідомим громадянам.

Тож, тісна взаємодія лісівників та місцевих громад є вкрай необхідною, адже спільними зусиллями можна вирішити проблемні питання. Співпраця, допомога та взаєморозуміння лісівників з органами місцевого самоврядування, місцевими громадами – традиція, яка напрацьована  роками.