Завантаження новин...

Працівники ДП «Житомирський військовий лісгосп» подорожують Україною

Цими вихідними працівники ДП «Житомирський військовий лісгосп» обрали для туристичної подорожі  с. Буки Київської області.
Поїздка відбулась з ініціативи активу профспілки, завдяки згуртованому колективу, який «легкий на підйом», коли йдеться про корпоративні заходи і можливість разом не лише працювати, а й цікаво та змістовно провести вільний час.
Олександр Бочковський, голова профкому: «Наша первинна профспілкова організація намагається започаткувати добру традицію щодо  цікавого дозвілля працівників».
Ми відкрили для себе дуже цікаве і красиве місце - Ландшафтний парк Буки. Якщо бути точніше, то повна назва звучить так - Храмовий комплекс з ландшафтним парком в с. Буки Сквирського району Київської області.
Виявилося, що ця краса знаходиться відносно недалеко від Києва (близько 130 км) і ще ближче (37 км) від села Жовтневе Житомирської обл.
Історія парку не така вже стара. Він був заснований 1996 року. Все почалося, коли місцевий підприємець Іван Суслов викупив 2,7 гектара землі, яка була звалищем. Він зміг перетворити смітник в чудовий ландшафтний парк, яким милуються тисячі туристів,які приїжджають сюди полюбуватися прекрасною місцевістю і красивими видами.
Василь Григорович Зарічний, директор ДП «Житомирський військовий лісгосп»: «Такі заходи необхідні: вони зближують людей, згуртовують колектив. Ми мандруємо місцями, де українці з давніх давен черпають енергію і творче натхнення. Цікаві подорожі, спільний відпочинок додають наснаги на ефективну командну працю».