Завантаження новин...

Підготовка до пожежонебезпечного періоду

Завдяки злагодженій роботі державної лісової охорони, з  метою  запобігання  виникненню та  боротьби з  лісовими  пожежами,  в  лісових  масивах  в  Корбутівському та Зарічанському лісництвах оновили  пункти  зберігання  пожежного  інвентарю. В  пунктах  зберігаються: ранцеві  оприскувачі, вогнегасники, пожежні  рукави, мотопомпа,  лопати,  сокири, граблі, черговий  спецодяг  та  аптечки першої  медичної  допомоги.
Основною проблемою лісів були і залишаються лісові пожежі, вогнем знищуються запаси деревини на корені, а нерідко і споруди та інші матеріальні цінності. Боротьба з лісовими пожежами потребує великих матеріальних затрат.
У результаті пожежі ліс перестає функціонувати як екологічна система, знищується все живе.
Негативні наслідки пожеж проявляються тривалий час. А причини банальні: необережне поводження з вогнем, безтурботне відношення до лісових багатств з боку відпочиваючих, випалювання сухої трав’яної рослинності на сільгоспугіддях, пустирях, уздовж автомобільних доріг. Близько 98% лісових пожеж виникає з вини людей, через необережне поводження з вогнем.
Піклування про лісові багатства,їх поповнення та збереження – завдання самої людини. І вирішувати його потрібно повсякденно.