Завантаження новин...

Лісівники привітали школярів з Днем знань

У День знань, житомирські лісівники традиційно завітали в навчальні заклади аби привітати школярів  зі святом 1 вересня. Цього дня гостинно відкриває свої двері «Країна знань» для школярів та студентів та привітно зустрічає своїх вихованців, батьків та гостей на святі знань.

 

 Лісівники Березівського лісництва завітали на урочисті лінійки до Березівської, Черемошнянської, Дубовецької, Василівської загальноосвітніх шкіл та Березівського навчально-реабілітаційного центру з теплими вітальними словами та подарунками.

 

Лісівники Житомирського лісгоспу щиро вітають з цим чудовим та хвилюючим святом – Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам –до своєї другої домівки – у школи та вузи. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо Вам, дорогі наші вчителі, – ми завжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День знать прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів.  Успіхів у навчанні, міцного здоров’я та гарних здобутків на життєвому шляху!