Завантаження новин...

Городницькі лісокультурниці доглядають за молодим лісом.

Догляд за молодим лісом – одне із головних завдань у роботі лісівників. Здійснюють його вручну, ретельно доглядаючи протягом 3-4 років. Тому жодне лісництво не обходиться без лісокультурниць, адже саме жіночі руки здатні виконати найтоншу, майже ювелірну роботу: посів лісового насіння в розсадниках, заготівлю й посадку живців у теплицю, догляд за сіянцями. Всю цю роботу у лісництвах державного підприємства « Городницьке лісове господарство» виконують прекрасні жінки-трудівниці.
Їх робота полягає в постійній турботі про майбутній ліс. Спочатку вони проводять посів лісового насіння в розсадники, короби, потім проводять живцювання декоративних порід таких, як туя західна різних форм, ялівець козацький, самшит вічнозелений і багатьох інших порід.
Після цієї клопіткої роботи лісокультурниці висаджують сіянці, а потім весь сезон під відкритим небом у дощ і спеку проводять догляд за ними. Адже необхідно по кілька разів за сезон виполювати, звільняючи від надокучливих бур’янів.
Звичайно, за один день не можна побачити всі види діяльності, які доводиться виконувати лісівникам, але навіть побачене свідчить про те, що це важка праця, і тільки люди, які не байдужі до своєї справи, можуть із повною віддачею її виконувати.