Завантаження новин...

Міцні дуби та стрункі сосни шумітимуть в Тригірському лісництві

Днями в рамках Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» пройшла посадка лісу в Тригірському лісництві Житомирського лісгоспу. До процесу лісовідновлення долучилася Житомирська райдержадміністрація начолі з головою Сергієм Михайловичем Микитюком, працівники апарату лісгоспу та лісова охорона Тригірського лісництва.
Директор лісгоспу Руслан Анатолійович Карчевський привітав учасників посадка зазначивши, що даний захід вже став гарною щорічною традицією. До посадки лісу долучаються шкільна та студентська молодь, представники сільських рад, громадськість, працівники різних установ і організацій та всі бажаючі.
- Варто зазначити, що все більше громадян виявляють бажання долучитися до посадки лісу і це добре, адже останнім часом лісівники потерпають від негативної думки про свою роботу, - розповідає Руслан Анатолійович.
Тож, побажавши гарного настрою та витримки в корисній справі, приступили до праці.
Підійшовши до ділянки, підготовку грунту на якій було проведено трактором МТЗ-92в агрегаті з плугом ПЛ-1 «Ромашка», вишикувались мечі та відра з сіянцями. Приємно здивовані були учасники посадки, адже кожен взявши в руки меч, ще й прочитав гарні вислови написані на ньому.
Лісничий Валерій Павлович Іщук поділився, що його невеличкий задум відразу втілився в реальність, і запевняє, - Естетичну красу можна отримувати від всього, варто трішки додати фантазії.
Разом з інженером з лісових культур Оленою Миколаївною Воробйовою лісничий Валерій Павлович Іщук показали невеликий майстер-клас з посадки та всі дружньо взялися до роботи. Хтось взявся садити сіянці дуба, хтось сіянці сосни звичайної, комусь потрібна була допомога, адже був новачком, хтось вправно працював мечем. Всі попрацювали на славу.
Заліснення було проведено в кв.7 вид.20(1) на площі 0.5 га.
Директор Руслан Анатолійович Карчевський подякував за допомогу, підкресливши, що така праця -це чудова нагода поспілкуватися в неформальній обстановці, тим паче на свіжому повітрі.
Додому всі поверталися з відчуттям власного невеликого, але вагомого внеску в майбутнє лісів для нашого мальовничого краю.