Завантаження новин...

28 жовтня – відкриття сезону полювання

28 жовтня 2017 року розпочинається довгоочікуване для справжніх мисливців ліцензійне полювання на копитних тварин (лося, оленів європейського та плямистого, козулю, кабана) та хутрових тварин (бобра, куницю лісову).
Також з 4 листопада 2017 року мисливці зможуть полювати за відстрільними картками на зайця-русака, єнотовидного собаку, лисицю та вовка.
Не зайвим буде нагадати  всім любителям грибів бути обачними у лісі під час сезону полювання.
Відповідно до статті 19 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» строки полювання (конкретна дата відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, дні полювання протягом тижня) та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом, за погодженням з Житомирською обласною державною адміністрацією та Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.
Полювання на копитних тварин, бобра та куницю лісову буде проводитись за ліцензіями згідно із Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2017/2018 років» № 530 від 02.10.2017 р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.10.2017 р. за № 1215/31083, та Положенням про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 17.10.2011 р. № 549, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.10.2011 р. за № 1211/19949.
Полювання на зайця-русака здійснюватиметься за відстрільними картками у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь погодженою з Житомирською обласною державною адміністрацією та Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – одна голова. Норми відстрілу єнотовидного собаки, лисиці та вовка не лімітовані.
Лімітне добування лося складає 48 голів.
Відповідно до наказів користувачів мисливських угідь обласне та колективне полювання проводитиметься в суботу та неділю, можливе також проведення індивідуального полювання, яке дозволяється здійснювати в усі дні тижня.