Завантаження новин...

Здорові діти і зелена країна - це майбутнє України

В рамках програми Президента “Зелена країна”, яка передбачає висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років, Міндовкілля разом із Держлісагентством проводять благодійну акцію.
Акція передбачає об’єднання двох корисних справ: висадження лісу і допомогу онкохворим дітям. 
З малюків-рослинок, вирощених у розсадниках, через кілька років буде гомоніти ліс, який побачать майбутні покоління - наші діти і внуки.
Перш ніж дерева зміцніють на оселяться в лісі, за саджанцями доглядають лісівники,які від ранньої зорі до заходу сонця власними руками плекають їх,як дітей. 
Коли Ви робите благодійний внесок- Ви лишаєте гарний слід в історії свого краю,а також допомагаєте дитині бути на краплю ближче до одужання. 
Лісівники садитимуть ліс безкоштовно, всі кошти одразу йтимуть на користь підопічних фонду «Таблеточки», який вже 10 років допомагає онкохворим дітям та їхнім родинам. 
На що перетворюється ваша допомога? 
50 гривень – це одне висаджене дерево і одна безпечна крапельниця для дитини 
100 гривень – це два висаджених дерева і три дні боротьби з раком 
150 гривень – це три висаджених дерева і ранок під захистом від мікробів або флакон протимікробного препарату 
Взяти участь в благодійній акції можна за формою реєстрації на сайті zelenakraina.gov.ua. 
Крім благодійної акції на сайті zelenakraina.gov.ua можна зареєструватися і долучитися до висадки лісу на ємільчинщині. Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи по садінню лісу.