Завантаження новин...

Створено нове місце відпочинку

На  рекреаційній ділянці «Вижар» в Заліському лісництві провели капітальний ремонт  та добудували ще одну велику бесідку, встановили столи і лавки. Неподалік облаштували місце для приготування їжі, а також є місце для вогнища. Оновили й загородження навколо рекреаційного пункту, збудували гойдалку. А щоб відпочивальники та подорожуючі все-таки не втрачали пильність, встановили агітаційні стенди на природоохоронну тематику.
Усі роботи виконані власними силами. «Для нас це, звичайно, клопоти. Але завдяки таким місцям - відпочинок у лісі стає зручнішим і приємнішим. І при цьому несе меншу загрозу для насаджень. Бо тут облаштовано місця для багаття, для сміття. Ми впевнені, що вогонь не пошириться лісом», – говорить директор ДП «Народицький спецлісгосп» Руслан Антонюк.
Народицькі лісівники звертаються до всіх відпочиваючих у лісових масивах – дбайливо ставтесь до лісових насаджень, не допускайте пожеж, цінуйте працю лісівників та не руйнуйте зони відпочинку, які створені для вашого блага та з турботою про вас!