Завантаження новин...

В Попільнянському лісгоспі провели лісопатологічне обстеження насаджень.

         Більшість  людей  надають  перевагу відпочинку в лісі. Приваблює ліс могутніми деревами, чистим повітрям , ягодами та грибами, лісовими квітами і травами.Все це можна знайти та побачити тільки в здоровому лісі. Щоб ліс був здоровий державною лісовою охороною Попільнянського лісгоспу постійно  проводяться санітарно-оздоровчі заходи ,які плануються на основі лісопатологічних обстежень.

 Після закінчення періоду тиші  Попільнянським лісгоспом відновлено проведення рубок формування та оздоровлення лісів.Ці види рубок проводяться з метою покращення санітарного стану лісів,недопущення розмноження різного роду шкідників, розповсюдження хвороб лісових насаджень.

      За санітарним станом лісів постійно слідкує державна лісова охорона лісгоспу, при виявленні ознак погіршення санітарного стану чи появі шкідників та хвороб запрошуються спеціалісти державного спеціалізованого  лісозахистного підприємства  «Вінницялісозахист» для професійного обстеження. Ліс-живий організм, який теж  хворіє та потребує постійного догляду а інколи і лікування.  

              В лісгоспі було проведено лісопатологічне обстеження насаджень       Андрушівського,Ходорківського,Корнинського, Ружинського, Попільнянського лісництв на площі 363,3 га.   Обстежені деревостани в  основному представлені різновіковими чистими та мішаними насадженнями з головною породою: дуб звичайний,сосна звичайна,ялина європейська.

             З метою покращення санітарного стану лісів, недопущення появи та розповсюдження стовбурових шкідників та збереження технічних якостей деревини спеціалістами ДСЛП « Вінницялісозахист »  рекомендовано провести вибіркові санітарні рубки на площі 363,3га .