Завантаження новин...

УВАГА! ВИСОКА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА В ЛІСАХ!

Минулими вихідними в лісових масивах Заліського лісництва в результаті навмисного підпалу виникла лісова пожежа. Лісовою охороною ДП «Народицький спецлісгосп» її було вчасно  зупинено та ліквідовано.
Про цей факт держлісгосп звернувся із заявою до начальника відділу поліції Коростенського ГУНП в Житомирській області. Нині проводяться слідчі дії. Зловмисники обов'язково будуть покараними.
Звертаємо увагу жителів Народицької громади, гостей району на те, що лісова охорона  держлісгоспу докладає усіх зусиль, аби вберегти ліси від вогню.
Крім того, лісівники просять громадян бути відповідальними та обережними, не ризикувати власним життям та не шкодити навколишньому середовищу.  За нинішніх погодних умов вогонь поширюється дуже швидко і зупинити його в край важко!
 
Якщо ви помітили пожежу, що починається, намагайтеся загасити її самі підручними засобами. Іноді досить просто затоптати полум’я.
 
Якщо пожежа набрала сили і ви не можете погасити її самотужки, терміново інформуйте на гарячу лінію підприємства 041-40-2-15-49 або 101 і надавайте посильну допомогу в їх гасінні.
Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від вогню!
Пам'ятайте, що ліси створюються десятиліттями, а знищуються в одну мить. Попередити пожежу набагато простіше, ніж загасити!
Треба завжди пам'ятати, що необережне поводження з вогнем може призвести до найбільшої серед бід – ПОЖЕЖІ!