Завантаження новин...

Спекотне літо ємільчинських лісівників в розпалі: тривають догляди за культурами

Догляди за лісовими культурами – один із найпріоритетніших напрямків роботи для лісівників ДП "Ємільчинський лісгосп " у літню пору. Адже надзвичайно важливо вберегти майбутній ліс, дати йому можливість набратися сили та енергії для подальшого росту, повноцінно розвиватися.
Своєчасний догляд за лісовими культурами – обов’язкова вимога у роботі лісівника. Адже від цього залежить приживлюваність і ріст лісових культур. А знищення бур'янів та трави знижує ймовірність поширення вогню в лісових масивах.
Спекотне літо завжди кличе служителів лісу до крихітних сіянців-дубків та сосон, котрі потребують максимальної уваги і турботи. 
Упродовж цього періоду лісівники ретельно обирали для кожної конкретної ділянки, який саме метод доцільно тут застосовувати: механізований чи ручний. 
Невтомно і наполегливо трудяться працівники підприємства, оскільки цьогорічне дощове літо постійно додає турбот. На деяких ділянках та у розсадниках по кілька разів доводиться проводити догляди, адже крихітні сіянці стрімко заростають бур’яном.
На сьогодні у лісництвах Ємільчинського лісгоспу проведено доглядів на площі 250 га, з них: механізованого – 70га. Загалом на 800-гектарній площі заплановано створити крихітним деревцям комфортні умови для розвитку, дбаючи про майбутнє високопродуктивного лісу.