Завантаження новин...

Протипожежний бар`єр-мінералізовані смуги.

Лісові пожежі є найбільшим лихом для лісу. За лічені хвилини вони можуть знищити або пошкодити лісові насадження ,що вирощувалися десятиліттями Особливо напружена ситуація складається в лісових масивах з насадженнями хвойних порід.
Одним із основних завдань лісівників є здійснення комплексу заходів спрямованих на збереження лісів від пожеж.
Створення мінералізованих смуг є одним із найбільш ефективних способів недопущення лісових пожеж та уникнення розповсюдження їх на велику територію.
В Попільнянському лісгоспі створили 223 км таких протипожежних бар’єрів та провели догляд за існуючими мінсмугами протяжністю 383 км.
Щоб знизити ризик винекнення пожежі лісовою охороною лісгоспу здійснено цілий ряд комплексних профілактичних заходів: встановлено 60 аншлагів та бігбордів на протипожежну тематику ,перекрито 85 шт позапланових доріг ,збудовано 23 пірси для забору води на пожежних водоймах.
Основною причиною винекнення лісових пожеж є порушення громадянами вимог Правил пожежної безпеки в лісі під час відпочинку .Звертаємося до громадян з проханням бути обачними та обережними ,щоб відпочинок був приємним та безпечним для усіх.
Попільнянські лісівники наголошують,що тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліс від вогню!