Завантаження новин...

Протипожежна агітація – ефективний превентивний захід виникнення лісових пожеж!

Впродовж пожежонебезпечного періоду працівники лісової охорони ДП «Ємільчинське ЛГ» ведуть активну агітацію та роз’яснювальну роботу з відвідувачами лісових масивів стосовно необхідності дотримання правил протипожежної безпеки у лісах. На території всіх лісництв лісовою охороною підприємства впродовж року проводиться оновлення протипожежної наглядної агітації у лісових масивах та біля рекреаційних зон, встановлюються інформаційні таблички та стенди, проводиться догляд за пірсами та створюються нові та доглядаються вже існуючі мінералізовані смуги. 
Такі заходи проводяться щорічно з метою запобігання виникненню лісових пожеж та порушень відпочиваючими правил поводження в лісі в період підвищеної пожежонебезпеки. 
Не зважаючи,на те,що це цілий комплекс заходів - запобігти пожежам без допомоги і свідомої поведінки в лісах населення буде тяжко,тому Державне підприємство «Ємільчинське лісове господарство» закликає жителів дотримуватись правил поведінки у лісі під час пожежонебезпечного періоду, не розводити багаття в не призначених для цього місцях та не спалювати суху рослинність. У випадку виявлення пожежі вчасно повідомляти лісову охорону, пожежні частини,а у разі можливості приймати активну участь у її приборканні.