Завантаження новин...

Первинна обробка деревини в Овруцькому лісгоспі збільшилася

Сума за реалізацію продукції переробки деревини в ДП «Овруцьке лісове господарство» за п’ять місяців 2021 року збільшилася у порівнянні з минулим роком у п’ять з половиною разів!
Овруцький лісгосп не новачок у переробці деревини, ще в радянські часи на двох нижніх складах, Овруцькому і Бережестському, були збудовані чималі виробничі потужності цього напрямку, але обладнання тогочасного виробництва застаріло, потребувало ремонту, реконструкції і модернізації, - розповідає начальник Овруцького нижнього складу Владислав Іскоростенський. - На жаль, в минулі роки на нашому підприємстві первинній обробці деревини було приділено мало уваги: зазвичай, реалізовували неперероблену деревину. Навіть впровадження мораторію на експорт кругляка за кордон майже не стимулювало цього процесу, він здебільшого продавався місцевим підприємцям – деревообробникам.
Але прийшов час міняти стереотипи і усвідомити, що державне, як і приватне - має право на рентабельність і розвиток! Адже, це не лише державний інтерес, а й підвищення зарплати, умов праці лісівників, престиж самого лісгоспу! Тому, в минулому році закупили нові деревообробні верстати й устаткування, застаріле й неефективне - йде на демонтаж.
Паралельно з цим оновлюємо будівлі, техніку й обладнання. Це все дало свій позитивний результат: при тій самій кількості штату на нижніх складах виробництво пиломатеріалів у порівнянні січня-травня цього року з минулим виросло з 1043 м³ до майже 6000 м³! Продукцію реалізовуємо, як на внутрішній ринок країни, так і на експорт, причому експортна частка значно більша.
Задоволені такими покращеннями в роботі й працівники нижніх складів.