Завантаження новин...

День памяті та примирення

В Попільнянському лісгоспі відзначають День памяті та примирення . День Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.
Адміністрація та профспілковий комітет щиро вітають усіх працівників та пенсіонерів підприємства, учасників бойових дій з святом Дня Перемоги.
В нашому колективі працюють воїни-інтернаціоналісти: Володимир Садовий-начальник відділу збуту, Олег Овдій-головний механік, Віктор Федорчук-начальник автоцеху. А також Сергій Хмельницький і Віктор Утченко-майстри лісу Андрушівського лісництва, Віктор Прокопчук-майстер лісу Ходорківського лісництва, Роман Догонов і Дмитро Тарасюк-майстри лісу Корнинського лісництва, Сергій Семенаш –електрогазозварювальник і Юрій Венгер –слюсар з ремонту автомобілів з автоцеху, котрі захищали суверенітет та територіальну цілісність України на Сході держави.
Згідно постанови Кабінету міністрів України №325 від 08.04.2021р підприємством виплачено разову грошову допомогу кожному учаснику бойових дій за рахунок прибутку підприємства в сумі 17 325 гривень.
В мирний час нашим хлопцям довелося тримати зброю в руках та дивитися смерті в очі, захищаючи рідну Україну.
Зичимо всім мирного неба, сонячних, радісних днів життя, плідної праці в лісгоспі, яка приноситиме вагомі результати. Бажаємо здоровя, удачі, добра, родинного тепла.

З повагою адміністрація та профспілковий комітет Попільнянського лісгоспу