Завантаження новин...

Віктор Сахнюк: Не порушуйте правил поведінки в лісі, будьте обачними та відповідальними

Напередодні чергових подовжених вихідних начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк звернувся до жителів та гостей Житомирської області : «Прошу бути відповідальними та обачними, якщо вирішите піти чи поїхати відпочивати до лісу. Прибирайте за собою сміття – дбайте про навколишнє середовище та поважайте працю лісівників.»
Окремо Віктор Анатолійович наголосив на обережному поводженні з вогнем:
«У лісах вже розпочався пожежонебезпечний період. А тому, якщо хочете відпочити з родиною або друзями у лісі, – користуйтеся спеціально облаштованими для цього місцями.»
Він роз'яснив, що на території державних лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства функціонує 83 рекреаційні пункти. Більшість з них можна знайти на онлайн-мапі bit.ly/3xP3LNP. Лісівники за ними доглядають, та просять всіх відпочивальників дотримуватися правил поведінки в місцях відпочинку. Про правила поведінки в лісі та корисні поради можна прочитати тут bit.ly/2Q0evrO і тут bit.ly/2QQsFfD.
«Ще раз хочу нагадати, що категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці, - застерігає начальник управління лісового та мисливського господарства. -  За такі дії передбачена підвищена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю!
Не порушуйте правил, бережіть себе та будьте здорові!»