Завантаження новин...

Натурне оформлення лісового фонду - також охорона та захист лісу !

 

Охорона та захист лісу, так само як і відтворення насаджень та раціональне використання лісових ресурсів, є обов’язковим при веденні сучасного лісового господарства.  Лісопаталогічні обстеження, огляд насаджень, створення протипожежних розривів та мінералізованих смуг, встановлення фото-пасток, проведення рейдів з виявлення порушень лісового і мисливського законодавства не є вичерпним переліком заходів необхідних для збереження лісів.

 

Невід’ємною частиною є також і натурне оформлення лісового фонду підприємства, адже саме просвітницька робота формує у суспільстві погляд на природу лісу, орієнтування в лісі під час відпочинку та усвідомлення й надалі оберігати навколишнє природне середовище – флору, фауну та ландшафти.

 

Саме тому, лісовою охороною державного підприємства «Малинське лісове господарство» з початку року здійснено встановлення 200 агітаційних аншлагів на автомобільних дорогах до Києва, Житомира, Радомишля та Коростеня в межах території підприємства. Замінено 120 квартальних стовпів і поновлено шлагбауми вздовж основних автотранспортних шляхів.