Завантаження новин...

Близько 2000 осель були прикрашені новорічним деревцем від Житомирських лісівників

Позаду залишилося святкування новорічно-різдвянийх свят, а одже повноправним господарем вже став 2022 рік та розпочався новий відлік часу для всіх нас.
Житомирські лісівники виконали бажання всіх, хто хотів мати на свята запашну лісову красуню ялинку та реалізували більше 1900 ялинок та сосен в передноворічний період, чим повністю виконали планові зобов’язання. Організацією ялинкової кампанії лісівники почали займатися заздалегідь та вже традиційно на свято Миколая, яке припадає на 19 грудня, ялинкові майданчики розпочали свою роботу.
Цінова політика на новорічні ялинки цьогоріч стартувала від 90 гривень за деревце висотою до 1 метра. Також, бажаючі мали змогу придбати ялинку в контейнері, яка коштувала від 180 гривень. 
Кілька тисяч осель прикрасили лісові красуні, вирощені дбайливими руками протягом 7-8 років працівниками Житомирського лісгоспу та подарували дивовижну атмосферу на зимові святки.
Купуючи ялинку саме у торгівельних пунктах продажу організованих лісівниками, покупці могли оцінити суттєву різницю ціни лісового товару від ринкової. Мешканці міста і району мали змогу придбати новорічні дерева у всіх лісництвах підприємства та на території контори лісгоспу за досить реальними і доступними цінами.
Нагадаємо, що заготівля хвойних деревцят до свят проводиться на спеціальних ділянках – плантаціях новорічних ялинок, які вирощують не менше 7 років.
Так, під час лісокультурних робіт по лісгоспу створюється близько 8 га площ плантацій новорічних ялинок. А це більше 30 тисячі сіянців хвойних порід, які лісова охорона підприємства доглядає та вирощує для населення на зимові свята.
Святкова метушня та приготування  вже позаду, тож лісівники продовжують трудитися у звичному режимі, виконуючи свої професійні обов’язки.