Завантаження новин...

Зі святом Покрови, Днем Захисників і Захисниць України!

Зі святом Покрови, Днем Захисників і Захисниць України!
Шановні колеги, земляки, Українці!
Вітаю вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Це свято є виявом постійної опіки Небесної Заступниці над тими, хто заступається за життя та справедливий мир на своїй Батьківщині. Упродовж багатьох століть свято Покрови було головним для українських воїнів: від козацтва — до Армії Української Народної Республіки та Української Повстанської Армії, адже українські князі, військо, козаки та гетьмани завжди обирали Богородицю своєю Покровителькою та Заступницею. І дотепер українське військо засвідчує цей вияв материнської любові нашої Небесної Неньки та бачить, як Її Покров стає нездоланним щитом супроти московського агресора.
Вітаю захисників і захисниць України, адже ви є тими, ким послуговується Богородиця для несення Свого Покрову у найбільш небезпечні та смертоносні часи і місця, залишаючись завжди з вами та заступаючись за вас.
Бажаю всім, хто шанує це свято, міцного здоров’я, незламності духу, непохитності віри у Творця, любові, миру вам та вашим родинам. Нехай Пречиста Діва Марія благословить усіх нас, покриє своїм святим омофором, захистить від усіх бід і напастей, дарує нашій країні мир і спокій!
Директор ДП «Овруцьке лісове господарство» Володимир Антонюк