Завантаження новин...

В рамках акції «Створюємо ліси разом»

«Ексклюзивний»  транспорт курсуватиме Народиччиною впродовж найближчих 2 місяців. І маршрут у нього теж буде ексклюзивним –  до лісу він возитиме усіх, хто побажає стати учасником акції «Створюємо ліси разом».
Як відомо, в Україні у рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаддено 1 мільярд нових дерев, за 10 років площа лісів держави збільшиться на 1 мільйон гектарів.
Відтак кожен охочий може долучитися до озеленення нашої країни. Креативно підійшли до організації заходів із садіння в Народицькому спецлісгоспі: разом з учнями та педагогами  Новорадчанської школи вони розмалювали в символіку акції старенький ГАЗ.
«Діти із великим задоволенням долучаються до лісогосподарських робіт і є нашими надійними помічниками, - ділиться директор Народицького спецлісгоспу Руслан Антонюк. – Особливо вони люблять нестандартні та цікаві завдання. Тому нашу ідею розфарбувати автомобіль в яскраві фарби акції підтримали, як кажуть обома руками».
Впродовж двох днів у вільний від навчань час старші і молодші школярі «чаклували» над автомобілем. Працівники лісгоспу лише встигали підвозити фарбу. Результатом лишилися задоволені усі. Тепер Народиччиною курсуватиме автомобіль, котрий нагадуватиме її мешканцям, що час створювати ліси разом!