Завантаження новин...

Ліс майбутнього створювали в Жужельському лісництві

Вчора, на території ДП "Ємільчинський лісгосп" було сонячно та вітряно, але у лісі тепліло від усмішок лісівників та місцевих жителів, котрі разом садили дерева в рамках Програми Президента "Зелена країна". 
Садіння лісу розпочали з майстер-класу,тому все пройшло на славу
Ліс майбутнього створювали в Жужельському лісництві - садили сосну звичайну та березу повислу на площі 1.1 га, загалом висадивши 5,1тис. молодих, виплеканих саджанців. 
Лісничий Жужельського лісництва – Григорій ДІДУС особливу увагу приділяє відтворенню лісу, адже це відповідальна справа. Якісна на вчасна висадка – це запорука високої приживлюваності, хорошого приросту лісових культур, а отже – високої продуктивності лісових насаджень.
Посаджені дерева зобов’язані вирости могутніми та великими, адже посаджені з добротою в серці та посмішкою на обличчях.
Долучитися до доброї справи і стати учасником акції зможе кожен охочий.
Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції на сайті zelenakraina.gov.ua/ 
Якщо ж у Вас немає змоги висаджувати дерева, то лісівники можуть це зробити за вас – обирайте область, де хочете, щоб висадили ліс, робіть благодійний внесок - 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висадять дерева безкоштовно. А сплачені вами кошти одразу будуть перераховані на користь підопічних фонду “Таблеточки”, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям.