Завантаження новин...

Брифінг головного лісничого

Брифінг головного лісничого
Брифінг головного лісничого
Просвітницька робота працівників ДП «Овруцьке лісове господарство», зокрема, щодо популяризації акції «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента «Зелена країна» триває!
Надзвичайно цікавою для дітей виявилася своєрідна лекція-брифінг, яку провів для учнів 6,7,8 класів головний лісничий Овруцького лісгоспу Володимир Захарчук. У ході дружньої бесіди лісівника і школярів, останні виявили неабияку зацікавленість й допитливість і, буквально, зашквалили його цілим рядом запитань, і головне, що в результаті були задоволені отриманими відповідями.
Так, дітлахи довідалися:
- чому проводяться громадські акції по залісненню,
- які унікальні й рідкісні види рослин є на Словечансько-Овруцькому кряжі і прилеглих до нього територіях,
- чому основними лісоутворюючими породами на Поліссі є сосна і дуб,
- у який спосіб можна визначити вік дерева,
- скільки років найстарішому дереву в наших лісах,
- за рахунок чого формується заробітна плата лісівника,
- чим особливе хвойне дерево модрина,
- на яких деревах найчастіше селяться птахи,
- скільки дерев висаджується лісівниками за один місяць і скільки дерев вирубується.
Крім того, діти дізналися: детально про програму Президента "Зелена країна", про Овруцький лісгосп, підрозділи, працівників і їхню роботу, про вирощування садивного матеріалу у розсадниках, теплицях та в коробах на підприємстві, що таке природне поновлення і сприяння йому, про так зване побічне використання лісу, про правила поведінки в лісі взагалі та під час сезону тиші тощо.
Після такого «мозкового штурму» і діти, і головний лісничий залишилися задоволеними. Та й присутні педагоги впевнені, що після цього заходу потенційних юних садівників лісу і майбутніх лісівників побільшає.