Завантаження новин...

Городницький лісгосп в Greening of the Planet!

Городницький лісгосп в Greening of the Planet!
Сьогодні, 30 жовтня, ДП «Городницький лісгосп" взяв участь в історично наймасштабнішій акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» у рамках глобального екологічного проєкту "Greening of the Planet".
Городницькі лісівники успішно реалізовують програму Президента України " Зелена країна" та долучилися до глобального проекту об‘єднання людей з висадки дерев. В період "червоної" зони епіднебезпеки керівництву підприємства для проведення даного заходу важливо було забезпечити належну безпеку людям,тож він проходив з дотриманням усіх карантинних вимог Сьогодні, 30 жовтня в 6 лісництвах Городницького лісгоспу було створено лісових культур на площі 10,5 га і висаджено 101,1 тисячі штук садивного матеріалу - сосен, дубів, беріз, модрин та ін. Дерева сьогодні висаджували працівники лісгоспу та всіх підрозділів підприємства, працівники міської ради та її структурні підрозділи, "УКР-ДОР-СЕРВІС", депутати районної ради, голови громад, вчителі та учні, лісова охорона з дружинами, дітьми та внуками.
Городницькі лісівники щиро дякують всім хто долучився до такої важливої та необхідної справи та подбав про світле майбутнє для нащадків. І за те, що дали початок новому!