Завантаження новин...

Виїзна нарада-семінар в Овруцькому лісгоспі

Виїзна нарада-семінар в Овруцькому лісгоспі
5 серпня відбулася виїзна нарада-семінар керівників державних лісогосподарських підприємств Житомирщини на базі ДП «Овруцьке лісове господарство».
Метою заходу був обмін досвідом, досягненнями і демонстрація на прикладі окремо взятого підприємства якісних змін в контексті впровадження реформ лісової галузі.
Першим підрозділом, який оглянули учасники семінару, було Ігнатпільське лісництво ДП «Овруцьке ЛГ». Гості ознайомилися з оновленою ремонтом адміністративною будівлею Ігнатпільського лісництва, новозбудованими лісопожежною станцією першого рівня, господарськими будівлями й тепличним господарством.
У наступному підрозділі - Піщаницькому лісництві було продемонстровано роботу телевізійної системи спостереження за лісовими масивами першого ступеню, оглянуто капітально відремонтовані прилеглі технічні приміщення з наявною там технікою й інвентарем.
Також, у ході семінару його учасники відвідали Бережестський нижній склад, Бережестське лісництво, проміжні склади, автотранспортний цех, лісопожежну станцію другого типу центральної садиби лісгоспу.
На прикладі рекреаційних пунктів «Лісовичок» і «Вербовий міст» гості мали змогу ознайомитися з новооблаштованими місцями відпочинку на природі.
Під час переїзду автоколони згідно запланованого маршруту від одного структурного підрозділу лісгоспу до іншого учасники наради ознайомлювалися з різновіковими лісовими насадженнями й господарською діяльністю, яка в них проводиться.
Наприкінці семінару начальником Житомирського обласного управління лісового і мисливського господарства Віктором Сахнюком була проведена нарада, де кожен з присутніх мав змогу поділитися своїми враженнями, побажаннями та зауваженнями.