Завантаження новин...

В мисливських угіддях Житомирського лісгоспу стартує сезон полювання на пернату дичину

Цієї суботи 7 серпня о 16.00 год. у мисливських угіддях ДП "Житомирський лісгосп" розпочинається сезон полювання на пернату дичину. Днями полювання на пернату дичину встановлено субота та неділя. Це період для ловів на качок, лисок, куликів, диких голубів, гусей, перепілок. Час відкриття полювання не випадково припадає на початок серпня, адже саме цієї пори молоді особини починають літати. Правила полювання зазначають, що стріляти по птаху, що плаває по воді, заборонено. Стріляти ж на качку дозволено лише тоді, коли вона знаходиться у повітрі.
Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: качок 2 шт., голубів 3 шт., лисок 2 шт., куликів 3 шт.
НАГАДУЄМО МИСЛИВЦЯМ!
До полювання допускаються лише ті, які мають відповідні документи на право полювання, а саме: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, паспорт на собак мисливських порід. 
Щорічну контрольну картку для мешканців Житомирщини можна замінити у приміщенні Житомирського ОУЛМГ (м.Житомир, вул.Хлібна, 41), а відстрільну картку на полювання в угіддях ДП «Житомирський лісгосп» можна придбати у конторі лісгоспу (м. Житомир, вул.С. Бандери, 8).
Під час проведення ловецтва мисливці повинні суворо дотримуватись правил, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.
Житомирські лісівники бажають усім мисливцям приємного полювання, і, як традиційно бажають у мисливському середовищі: «Міцної руки та прицільного ока!»
Довідково: 
Сезон полювання розпочинається відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» за №1478-111 від 22 лютого 2000р. та згідно наказу по підприємству №71 від 11 червня 2021 року «Про проведення полювання в межах мисливських угідь ДП «Житомирський лісгосп», що погоджений з управлінням екології та природних ресурсів Житомирської ОДА та  Житомирським ОУЛМГ.