Завантаження новин...

У лісі гарно і добре будь-якої пори року.

Тож відпочивати у ньому завжди справжнє задоволення. При цьому бажано не лише любити відпочинок у лісі, а й думати про те, чи полюбить ліс своїх гостей після їх відвідин. Не лише садити та доглядати ліс доводиться працівникам ДП «Городницьке лісове господарство». Справжнім стихійним лихом з року в рік стає засмічення лісових масивів. Боротися з ним змушені постійно, адже рівень екологічної культури громадян, на жаль, залишає бажати кращого. Особливо страждають від людського недбальства насадження уздовж автошляхів та рекреаційні пункти. Лісівникам не в новину, що одними гаслами примусити людей бути чемними у лісі не вдасться. Для цього вони створюють умови для цивілізованого відпочинку.
Рекреаційний пункт в Надслучанському лісництві лісівники реконструювали цього року. Там є ошатні альтанки, зручні дерев’яні столи і лавки, гойдалка, місце для розведення багаття, пічка для приготування гарячих страв, сміттєві баки. Адже лісівники завжди йдуть назустріч відпочивальникам. Хочуть, щоб вони себе почували комфортно, щоб отримали задоволення від перебування у лісі. Але при цьому і не шкодили лісу, не ставали загрозою для нього. Адже 90% пожеж у насадженнях виникають через людську недбалість. Тому лісова охорона доглядає за рекреаційними пунктами, робить нові і спеціально облаштовує безпечні і зручні місця для багаття. Кожен бажаючий може відпочити в будь-якому рекреаційному пункті.
«У Городницьких лісівників не один рекреаційний пункт під опікою. Тому подорожнім, які вирішили побувати в лісі, є де зупинитися, перепочити і насолодитися затишком, створеним лісівниками. Всі хочуть жити у чистому місті чи селищі, ходити до чистих та затишних лісових масивів та річок, а от прибрати за собою та не засмічувати довкілля під силу виявляється далеко не кожному. Ліси – це наше спільне багатство, тож давайте цінувати та оберігати його разом», - закликає лісничий Надслучанського лісництва Дмитро Мельник.