Завантаження новин...

Достукатись до розуму...

 Щороку лісівникам додається роботи і клопоту не тільки у вирощуванні майбутнього лісу, а і у збереженні існуючих лісових масивів. З цією метоюлісівники вживають ряд протипожежних заходів, передбачених законодавством.

 За останній час лісівники ДП"Бердичівський лісгосп" значно вдосконалили свої навички пожежогасіння, окрім планових протипожежних тренувань проводяться і позапланові.  Із врахуванням ймовірної небезпеки від вогню,  на пожежних водоймах створено пірси для забору води. У лісових масивах, які межують із населеними пунктами,  прокладено мінералізовані смуги з метою попередження поширення вогню. Для організованої роботи із пожежогасіння придбано мобільні радіостанції. Левова частка робіт ведеться для попередження виникнення загорянь.

Як не дивно, але усі старання лісівників можуть стати марними, коли до лісу приходять люди, котрі своїми безглуздими вчинками  зводять нанівець  всі старання  лісової охоронита немалі витрачені кошти державного лісогосподарського підприємства,  бо вогонь руйнує все на своєму шляху, прирікаючи на загибель  флору і фауну.

Лісовою охороною спільно із поліцією  та ДСНС проводяться рейди, з метою попередження виникнення лісових пожеж і тому наголошуємо та попереджуємо: розведення вогню у не передбаченому для цього місці карається штрафом згідно зі ст 77.

Збережемо ліс від вогню...