Завантаження новин...

Ремонт адмінбудинку лісгоспу

     Протягом 2020 року в ДП «Лугинський спецлісгосп» було проведено поточний ремонт адміністративного будинку. Під час ремонту було здійснено заміну покрівлі з азбестоцементних листів на покрівлю з профнастилу, на якій для безпеки працівників та додаткової теплоізоляції    встановлено снігові бар’єри. Здійснено заміну зношеної оцинкованої водовідвідної системи на нову ПВХ систему, яка є більш стійкою до атмосферних впливів. Утеплено стіни базальтовими мін плитами та проведено облицювання фасаду декоративною штукатуркою, що значно покращило зовнішній вигляд приміщення. Також було відремонтовано та облицьовано гранітною плиткою сходи та площадку головного входу, замінено вхідні двері. Всередині будинку було пофарбовано стіни та стелю, встановлено кондиціонер, здійснено заміну підлоги та дверей, встановлено арки і сходи. У всі кабінети підприємства було закуплено нові меблі.

    Окрім цього, проведено заміну покрівлі гаража та облаштовано територію біля адміністративного приміщення підприємства з укладанням бруківки, заміною огорожі та створенням зеленого ландшафту, встановлено систему освітлення (нічні ліхтарі). 

     Щиро сподіваємось, що в оновленому приміщенні наш колектив зможе не лише виконати все заплановане, а й здійснити ще багато нових звершень.