Завантаження новин...

Рекреаційний комплекс «Лозниця»

Хочемо розповісти вам (а, можливо, ви вже і самі побували) про нещодавно упорядкований нашим державним підприємством природний рекреаційний комплекс « Лозниця», що знаходиться приблизно за метрів 300 праворуч у ліс від автомобільної траси на Коростень, на території Ігнатпільського лісництва.
Якщо ні, то щиро радимо вам відвідати цей мальовничий куточок нашого краю! Побувавши тут хоч один раз,ви обов’язково захочете показати цю місцину і друзям, і своїм рідним!
Запитаєте, чим він такий унікальний і привабливий?
Заворожуючим ,в першу чергу,є природний ландшафт: неймовірно дзеркальне й широке плесо притоки Ужа- Лозниці так і переймає подих від захоплення, а дуби-велетні, віком більш як 150 років, обов’язково поділяться з вами своєю мудрістю, силою і позитивною енергією, в пору "тихого полювання" можна знайти зовсім поряд білого красеня, а свіже повітря яке...
А ще рекреаційний майданчик майстерно облаштований інформаційними стендами,красивою альтанкою-бесідкою, великим дерев"яним навісом, столами й лавочками, коробками для сміття, спеціальним місцем для розведення вогнищ, санітарною зоною,тощо.
Отже, привітно тут зустрінуті будуть, як подорожуючі, так і будь-хто з бажаючих… У холодну пору не забудьте прихопити з собою теплий затишний плед і термос з гарячим чаєм чи кавою…і в щирому товаристві ви чудово проведете свій час, повертаючись додому з гарними враженнями і ефектними знімками-селфі.
І не забудьмо подумки подякувати матінці-природі за її красу і щедрість, а ще - невтомним лісівникам,які дбають про своїх відвідувачів- відпочивальників, забезпечуючи порядок, чистоту і їхній комфорт на цьому комплексі. Будьмо вдячними, вихованими, чемними!