Завантаження новин...

Харківські лісівники відвідали Овруцький лісгосп

Харківські лісівники відвідали Овруцький лісгосп
Харківські лісівники відвідали Овруцький лісгосп
Делегація Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства побувала в ДП «Овруцьке лісове господарство»
У ці дні на Житомирщині проходить семінар з презентації лісозаготівельної техніки, в рамках якого частина його учасників, а саме представники Харківщини відвідали центральну садибу і лісництва Овруцького лісгоспу. Гостей із Слобожанщини супроводжував керівник Житомирського ОУЛМГ Віктор Сахнюк з першим заступником Романом Ільїним. Наші спеціалісти охоче поділилися з колегами досвідом своєї роботи. Зокрема, присутні оглянули лісові пожежні станції І й ІІ рівнів: операторські кімнати з телевізійними системами відеоспостереження, пункти зосередження протипожежного інвентарю, пожежні автомобілі, модулі, іншу техніку й обладнання підприємства. Учасники семінару також цікавились веденням документації у підрозділах, тепличним господарством і розсадниками, благоустроєм садиб лісгоспу та рекреаційних пунктів.
Під час руху між локаціями маршруту поїздки шановне представництво мало змогу помилуватися краєвидами перлини житомирського Полісся - Словечансько-Овруцького кряжу, дізнатися про визначні місця нашого краю.
Загалом, зустріч колег-лісівників Харківщини й Житомирщини пройшла в дружній привітно-позитивній атмосфері.