Завантаження новин...

Конкурс "Будиночок для птаха-2021"

ДП "Овруцьке СЛГ" відповідно до Положення про обласний конкурс "Будиночок для птаха-2021" серед учнів шкільних лісництв, розробленого ЖОУЛМГ та Товариством лісівників Житомирщини, оголошує про початок конкурсу серед учнів шкільного лісництва "Лісова варта" Овруцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3.
 
Основна мета конкурсу: створення умов для формування у дитини елементів екологічної культури, екологічно грамотної поведінки у природі, гуманного ставлення до живих обєктів флори і фауни. Вивчити способи виготовлення шпаківні для птахів.
Конкурсні матеріали направляються до спецлісгоспу та обласної ради Товариства лісівників за місцем розташування.
Підсумки конкурсу проводяться в два етапи:
1 етап – до 01.03.2021 – на рівні лісогосподарського підприємства;
2 етап – до 12.03.2021р. – на обласному рівні.
На кожному рівні проведення конкурсу визначаються три переможці. Роботи, які посіли І місце на рівні підприємств (1 етап), направляються на адресу обласних рад Товариства лісівників України та обласних управлінь лісового і мисливського господарства й беруть участь у конкурсі на обласному рівні.
Нагородження і фінансові витрати
Призери конкурсів відзначаються грошовими преміями:
На рівні державних лісогосподарських підприємств :
1 місце – 1000 грн.
2 місце – 500 грн.
3 місце – 300 грн.
На обласному рівні:
1 місце – 1500 грн.
2 місце – 1000 грн.
3 місце – 500 грн.
Нагородження переможців конкурсу здійснюється за рахунок коштів обласного Товариства лісівників на обласному рівні та за рахунок коштів державного лісогосподарського підприємств на рівні державних лісогосподарських підприємств.