Завантаження новин...

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ У ЛІСІ

Щорічно з настанням літнього періоду та високою температурою повітря, виникає реальна загроза  виникнення  лісових пожеж. Залишене під час відпочинку в лісі багаття, яке не загасили, чи недопалок цигарки можуть стати причиною пожежі. 
Недбайливе поводження  з вогнем у лісі приводить до величезних матеріальних та екологічних збитків, знищує навколишнє середовище.
Щоб запобігти лісових пожеж, працівники ДП «Народицький спецлісгосп» проводять заплановані заходи із забезпечення протипожежного захисту лісів та миттєвої локалізації й ліквідації займання в разі їхнього виникнення. 
Проводяться массово-розяснювальні роботи серед населення, встановлюються аншлаги та бігборди. Також забезпечено цілодобове чергування на підприємстві, у лісництвах, лісових пожежних станціях для здійснення моніторингу пожежної обстановки.
Зупинити  лісову пожежу важко, а  деколи  неможливо навіть  за наявності   спеціальної техніки. Тому  заходи  з  попередження лісових пожеж, а саме протипожежна  агітація заборона   відвідування  лісових  угідь  населенням в засушливу погоду – є оперативним інструментом лісової охорони у боротьбі з лісовими пожежами.
Шановні жителі, та гості Народиччини! Просимо вас дотримуватись правил пожежної безпеки в лісах, не розводити багаття в лісі, у випадку виявлення лісових пожеж негайно повідомляти  лісову  охорону, пожежні частини, органи місцевого самоврядування про місце  пожежі та можливі причини її виникнення.
Перш, ніж запалити сірник, замисліться над тим, наскільки небезпечною може стати поява вогню поблизу будівель, в лісопаркових зонах. 
Та в разі виявлення лісової пожежі просимо зателефонувати за номером телефону 101 або на «гарячу лінію» підприємства (04140) 2-15-49.