Завантаження новин...

Облаштовано проміжні склади

Заготівля та реалізація заготовленої лісопродукції являється одним з напрямів діяльності лісогосподарських підприємств, без якого неможливе виконання ними своїх функцій. Кошти, отримані від реалізації лісопродукції, використовуються для проведення заходів з охорони і захисту лісів, їх відновлення та підвищення продуктивності, а також для сплати податків та заробітної плати працівникам. 

Для короткотермінового зберігання деревної сировини та відвантаження її покупцям у кожному підрозділі лісгоспу існують проміжні склади. Їх використання зменшує як матеріальні витрати на навантаження та перевезення лісопродукції на нижній склад, так і використання людських ресурсів. В ДП «Лугинський спецлісгосп» було проведено роботи по облаштуванню проміжних складів. Це дасть змогу розподіляти лісопродукцію, яка тимчасово зберігатиметься на проміжному складі, по сортам і породам і спростить роботи по її відвантаженню покупцям. Оскільки лісові масиви підприємства знаходяться на великих відстанях один від одного, в кожному лісництві облаштовано по декілька таких складів.

При відвантаженні лісопродукції не менш важливе значення має і правильне та своєчасне оформлення супровідних документів. Підприємство забезпечило лісову охорону шкіряними планшетами, завдяки чому всі необхідні документи завжди будуть під рукою і захищені від намокання.