Завантаження новин...

Лісгоспи Житомирщини в минулому році витратили понад 100 мільйонів гривень на оновлення основних засобів

В минулому році  державні лісогосподарські підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства на придбання основних засобів витратили понад 105 мільйонів гривень, 67 мільйонів з них – власні кошти підприємств.
Про це повідомив начальник  управління Віктор Сахнюк.
За кошти, виділені з резервного фонду державного бюджету, лісгоспам, постраждалим від пожеж, придбано спеціалізоване протипожежне обладнання та лісозаготівельну машину «Амкодор» для ліквідації наслідків пожеж.
Найбільше коштів лісогосподарські підприємства спрямували на придбання транспортних засобів – понад 45 мільйонів гривень. 
Зокрема для лісогосподарської та лісоохоронної  діяльності придбано понад 50 одиниць автотракторної техніки. Це трактори, автомобілі, причепи, навантажувачі, гідроманіпулятори тощо.
12 нових патрульних автомобілів та 22 мотоцикли отримала державна  лісова охорона.  
Найбільше коштів на  оновлення техніки та обладнання спрямував Овруцький держлісгосп. За рік тут придбано 5 деревообробних верстатів, 4 автомобілі, 6 тракторів, 12 мотоциклів, причепи та напівпричепи, гідроманіпулятори тощо.
Ще  майже 20  мільйонів гривень лісогосподарськими підприємствами витрачено на капітальне будівництво. 
Нові пожежно-спостережні вежі та камери відеонагляду встановили у Баранівському та Коростенському лісгоспах.
Аби модернізувати власну переробку, лісгоспи активно оновлюють і деревообробне обладнання – за рік придбано 6 багатофункціональних деревообробних верстатів та інше устаткування.
Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ