Завантаження новин...

Інвентаризація лісових культур – важка та відповідальна справа

В ДП «Народицький спецлісгосп» підходить до завершення  осіння інвентаризація лісових культур, створених у 2018р.- 2019р. - 2020 роках. Працівниками лісгоспу було здійснено переведення лісових культур та природного поновлення у вкриті лісом землі. Одночасно  проведено атестацію лісових культур і ділянок з природним поновленням, непереведених у вкриті лісом землі.
На підприємстві створено комісії по кожному підрозділу з залученням інженерно технічних працівників. Інвентаризацію лісових культур проведено на площі  920 га, а також було проведено інвентаризацію плантацій новорічних ялинок на площі 5 га.
Однорічні лісові культури перевіряються на відповідність проектам лісових культур: схемі посадки за породами, відстані між рядками, розміщенні сіянців у рядах, перевіряється їх приживлюваність. Також атестації підлягають незімкнуті  лісові насадження віком від 4 років. 
За умови досягнення лісовими культурами у визначеному віці відповідної зімкнутості крон, густоти та висоти, вони переводяться у покриті лісом площі та передаються в експлуатацію. В цьому році  планується перевести у вкриті лісовою рослинністю 300 га лісових культур та 50 га природного поновлення.
За підсумками інвентаризації можна зробити висновок, що важка і невтомна праця наших  лісівників дає гарні результати. Спеціалісти лісгоспу знають, що треба виростити якісний посадковий матеріал і в достатній кількості, щоб забезпечити увесь комплекс лісокультурних робіт наступного року.