Завантаження новин...

Лугинський спецлісгосп визначив переможця конкурсу

    Серед учнів шкільного лісництва, що діє на базі ДП «Лугинський спецлісгосп» було проведено перший етап конкурсу «Будиночок для птаха-21». Призові місця зайняли:   

І місце – Новицький Богдан Віталійович    ІІ місце – Квятковський Назар Борисович    ІІІ місце – Іванова Дарина Андріївна. 

   Призерів було відзначено грошовими преміям відповідно до Положення про обласний конкурс. Робота, яка посіла І місце буде направлена до Житомирського обласного управління для участі в ІІ етапі конкурсу.   Конкурс «Будиночок для птаха – 21» серед членів шкільних лісництв було організовано Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з Товариством лісівників Житомирщини. Основним завданням конкурсу є виховання у дітей почуття любові до природи в цілому і до лісу, як вагомого компоненту навколишнього природного середовища, виявлення обдарованої і талановитої молоді і залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами.    Адміністрація ДП «Лугинський спецлісгосп» вітає переможців конкурсу і дякує всім учасникам за активність.