Завантаження новин...

Відбулася профспілкова конференція

   12 березня 2019 року в ДП «Народицький СЛГ»  відбулася профспілкова конференція по підведенню підсумків діяльності підприємства, виконання колективного договору  за 2018 рік та його укладання на 2019 рік. На профспілкову конференцію був запрошений Голова РДА Пащук Віктор Васильович. 
   Присутні  заслухали звіт директора  Приходька Василя Петровича, який  розповів  про роботу підприємства за  минулий рік, а основним завданням є створення та догляд за лісовими насадженнями, їх захист від шкідників і хвороб, пожеж та браконьєрів.
   Відтворення лісів у 2018  проведено на площі 236 га, що становить 112,4% плану. Середня приживлюваність лісових культур – 89,2%, що на 1,7% більше за планової. Заготовлено 480 кг лісового насіння, в тому числі хвойних – 70 кг. Проведено доповнення лісових культур на площі 222 га,  догляд за лісовими культурами проведено на площі 1100 га. Для забезпечення посадковим матеріалом, вирощуємо сіянці в розсадниках, коробах та збудованих теплицях,  по результатах інвентаризації вирощено 2 702 тис. сіянців.   Рубки формування та оздоровлення лісів проведено на площі 1276 га  при плані 1027 га та заготовлено 68,5 тис.куб.м. ліквідної деревини.
   Обсяг реалізації продукції склав більше 115 млн.грн. Середньомісячна заробітна плата за 2018 рік 10019 грн  ( у минулому році  7098 грн). Крім заробітної плати робітники отримували  всі гарантовані колективною угодою соціальні виплати. 
   Своєчасно сплачуються податки та збори до державного і місцевого бюджету,  внески до державного цільового фонду,  за  минулий році відраховано 42,5 млн. грн, тільки рентна плата склала 13,5 млн.грн. 
   У 2018 році придбали основних засобів на суму 1,966 млн.грн, а саме  легковий автомобіль, гідрозахвати 4 шт, трактор МТЗ-82 БЕЛАРУС, маніпулятор та інше. Проведено модернізацію та реконструкцію основних засобів на суму 2,2 млн.грн. 
   Голова  профспілки  Валерій Мороз зупинився на тому, що  адміністрацією спецлісгоспу  були створені належні безпечні  умови праці. Всі працівники забезпечені спецодягом, взуттям та форменним обмундируванням, на яке було виділено - 194 тис.грн. Значна увага приділяється охороні праці. У 2018 році витрати склали  491,6 тис. грн.
   На матеріальну допомогу працівникам було виділено 75 тис. грн, новорічні подарунки для дітей, працівників та пенсіонерів було закуплено на 74 тис.грн. Відповідно до колективного договору працівникам і пенсіонерам було надано паливну норму, проводилися виплати до урочистих подій. На оздоровлення працівників лісгоспу та їх дітей було виділено 158 тис.грн.
   А ще в цей неспокійний час ми не забуваємо і про благодійність. Надається допомога школам і садку, людям похилого віку та одиноким пенсіонерам, дітям-сиротам та вихованцям будинків-інтернатів на що витрачено більше 20 тис.грн., а також надається допомога учасникам АТО.
   В обговоренні доповіді взяли активну  участь  делегати,  було розглянуто ряд актуальних питань щодо організації і  проведення   культурно-масових та оздоровчих заходів, виконання зобов’язань колективного договору та інших  поточних питань.
   У ході конференції  були  внесені ряд змін до Колективного договору  на 2019 рік, затверджено план  заходів на рік, обговорено  соціальні гарантії.
   Директор спецлісгоспу Приходько В.П. подякував всім за гарну роботу, привітав з успішним завершенням минулого року, побажав гарних і плідних результатів у 2019 році.