Завантаження новин...

Проведено лісопатологічні обстеження лісових масивів підприємства

В лісових масивах ДП «Житомирський лісгосп» постійно здійснюють обстеження ділянок на предмет доцільності проведення санітарно-оздоровчих заходів. Так, днями комісією було проведено обстеження лісових масивів Березівського, Богунського, Левківського, Корабельного, Тригірського, Пилипівського та Новозаводського лісництв.  Лісопатологічне обстеження  проводив інженер-лісопатолог ДСЛП «Вінницялісозахист» Олексій Радевич за участю інженера ОЗЛ Наталії Боримської та лісничих.

 

Обстежені деревостани в основному представлені різновікові чистими та мішаними насадженнями з головною породою сосна звичайна, дуб звичайний, береза повисла, вільха чорна та ялина європейська. Обстежена площа по підприємству складає 511 га. Комісією було обстежено та рекомендовано з метою недопущення появи та розповсюдження стовбурових шкідників та збереження технічних якостей деревини, рубки поліпшення санітарного стану лісів (санітарне рубання вибіркове) необхідно провести якісно і в стислі терміни. Дані рубки буде проведено згідно Санітарних правил в лісах України ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 756).

 

Сьогодні лісівники, напевне, як ніхто, відкриті для громадськості. Плани санітарно-оздоровчих заходів і рубок головного користування підписуються у сільських радах. Будь-яка людина може побачити, що і де рубається, і навіть де планується проводитися рубка. Заходи з поліпшення санітарного стану лісів, перелік заходів який планується на території того чи іншого лісництва можна знайти на сайті лісгоспу.