Завантаження новин...

Лісівники щороку дбають про оздоровлення дітей

Разом із літом розпочинається літній відпочинок дітей, зокрема школярів, а отже – сезон дитячого літнього оздоровлення та відпочинку.

Адміністрація підприємства спільно з профспілковим комітетом щороку допомагають батькам в оздоровлені дітей. Цьогоріч вартість відпочинку в таборі склала 10 тисяч 600 гривень, з цієї суми батьки заплатили 50 % від вартості, а матері одиначки 25 %. Перевезення дітей, а це 57 тисяч гривень, повність за рахунок адміністрації підприємства та профспілкового комітету.

Тож, зібравши відгуки батьків та їх дітей за минулорічний відпочинок, прийняли рішення відправити дітей на відпочинок до дитячого табору «Шоколад» Львівської області, смт. Славське, де діти відпочивали минулого року. Адже тут вдало поєднується колоритна місцевість з оздоровчим кліматом. А проведений у таборі час залишає в пам’яті незабутні враження, адже стіни табору приймають дітей з усієї України.

Хоча діти були різного віку проте спільні інтереси, ознайомчі екскурсії започаткували у дітей справжню лісівничу дружбу. Протягом двох тижнів 39 діток відпочивали, набиралися сил дихаючи гірським повітрям, брали участь у різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях. Діти мали практику мови із іноземними волонтерами Туреччини та Китаю. За активну участь у культурно-масовій та спортивній роботі дітей відзначали грамотами та дипломами.